4ο Τουρνουά Ποδοσφαίρου 6Χ6 Δημοτικών Σχολείων του Δήμου Παγγαίου

 

Σε συνέχεια της 1ης φάσης των σχολικών αγώνων 6Χ6 που έγιναν στις 2 και 3 Μάιου 2015 δημιουργήθηκε η εξής βαθμολογία:

Α ΟΜΙΛΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

3ο Δημοτικό Σχολείο Ελευθερούπολης

15

Δημοτικό Σχολείο Αμισιανών

16

Δημοτικό Σχολείο Ελαιοχωρίου

13

Δημοτικό Σχολείο Ποδοχωρίου

15

Δημοτικό Σχολείο Κοκκινοχώματος

11

2ο Δημοτικό Σχολείο Ελευθερούπολης

11

2ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Περάμου

11

Δημοτικό Σχολείο Μελισσοκομείου

10

1ο Δημοτικό Σχολείο Παγγαίου

7

Δημοτικό Σχολείο Παλαιοχωρίου

7

Δημοτικό Σχολείο Αντιφιλίππων

1

1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Περάμου

1

Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών

1

Δημοτικό Σχολείο Οφρυνίου

0

Η 2η φάση των αγώνων θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 23 Μάιου 2015 και την Κυριακή 24 Μάιου 2015

 

Σάββατο 23/05/2015  διάρκεια αγώνων 2 Χ 20΄

17.00

Α Γήπεδο

3ο Δημοτικό Σχολείο Ελευθερούπολης (Α)

Δημοτικό Σχολείο Μελισσοκομείου (Α)

Β Γήπεδο

Δημοτικό Σχολείο Κοκκινοχώματος (Δ)

Δημοτικό Σχολείο Ποδοχωρίου (Δ)

18.00

Α Γήπεδο

2ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Περάμου (Γ)

Δημοτικό Σχολείο Αμισιανών (Γ)

Β Γήπεδο

Δημοτικό Σχολείο Ελαιοχωρίου (Β)

2ο Δημοτικό Σχολείο Ελευθερούπολης (Β)

19.00

Α Γήπεδο

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (Α)

ΗΤΤΗΜΈΝΟΣ (Δ) ΘΕΣΗ 5-8

Β Γήπεδο

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (Γ)

ΗΤΤΗΜΈΝΟΣ (Β) ΘΕΣΗ 5-8

20.00

Α Γήπεδο

ΝΙΚΗΤΗΣ (Α)

ΝΙΚΗΤΗΣ (Δ) ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Β Γήπεδο

ΝΙΚΗΤΗΣ (Γ)

ΝΙΚΗΤΗΣ (Β) ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Κυριακή 24/05/2015 διάρκεια αγώνων 2 Χ 20΄

17.00

Α Γήπεδο

1ο Δημοτικό Σχολείο Παγγαίου

Δημοτικό Σχολείο Οφρυνίου

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΘΕΣΗ 9 -14

Β Γήπεδο

Δημοτικό Σχολείο Παλαιοχωρίου

Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών

Γ Γήπεδο

1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Περάμου

Δημοτικό Σχολείο Αντιφιλίππων

18.00

Α Γήπεδο

Δημοτικό Σχολείο Αντιφιλίππων

Δημοτικό Σχολείο Οφρυνίου

Β Γήπεδο

1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Περάμου

Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών

Γ Γήπεδο

Δημοτικό Σχολείο Παλαιοχωρίου

1ο Δημοτικό Σχολείο Παγγαίου

19.00

Α Γήπεδο

ΚΑΤΑΤΑΞΗ 5η – 6η  ΘΕΣΗ

Β Γήπεδο

ΚΑΤΑΤΑΞΗ 7η – 8η  ΘΕΣΗ

20.00

Α Γήπεδο

ΤΕΛΙΚΟΣ 1Η – 2Η ΘΕΣΗ

Β Γήπεδο

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 3Η – 4Η ΘΕΣΗ

21.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ – ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 

Όλα τα παιδιά θα πάρουν διπλώματα συμμετοχής και όλα τα σχολεία από ένα κύπελλο.

Στους τελικούς θα μας τιμήσουν με την παρουσία τους επαγγελματίες ποδοσφαιριστές του Δήμου μας.

 

{backbutton}

 

Μετάβαση στο περιεχόμενο