Χάρτης Απινιδωτές Δήμου Παγγαίου

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΑΠΙΝΙΔΩΤΗ-ΚΑΡΠΑ

Α/Α

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1

ELEFTHEROYPOLI RUNNERS

1.      ΔΕΙΡΜΕΝΤΖΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-    

2.      ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΒΑΣΙΛΗΣ-

3.      ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-

4.      ΣΕΡΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-

5.      ΒΑΓΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-

6.      ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7.      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΑΓΓΑΙΟΥ

1.      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- 

2.      ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-

3.      ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

3

Π.Γ.Σ ΠΑΓΓΑΙΟ

1.      ΠΑΠΑΖΑΡΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ- 

2.      ΜΑΓΚΑΦΙΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

4

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

1.      ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

1.      ΡΑΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

6

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

1.      ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

7

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

1.      ΚΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

8

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΙΑΣ

1.      ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

9

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

1.      ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

10

Γ.Σ.Ε ΒΟΛΛΕΥ

1.      ΒΑΡΥΤΗ ΜΑΡΙΑ

11

Α.Σ ΠΑΓΓΑΙΟ

1.      ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ- 

2.      ΠΑΠΑΖΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

12

MUNDIALITO

1.      ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

13

Γ.Σ.Ε ΜΠΑΣΚΕΤ

1.      ΣΚΑΡΤΟΥΛΉΣ ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ

14

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

1.      ΛΑΦΑΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

1.      ΛΕΟΝΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

16

Γ.Σ.Ε ΣΤΙΒΟΣ

1.      ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

17

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

1.      ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

18

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

1.      ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ-

2.      ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

19

ΕΚΑΒ

1.       ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2.      ΣΓΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΦΟΡΕΩΝ

1

Τ.Κ ΑΥΛΗΣ-Τ.Κ ΜΕΛΙΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

 

1.      ΤΣΑΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   

2.      ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ   

3.      ΡΕΕΦΣ ΕΙΡΗΝΗ

4.      ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

5.      ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

2

Τ.Κ  ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

1.      ΚΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗ-

2.      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3

Τ.Κ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

 

1.      ΜΗΤΡΟΥ ΒΑΙΑ –

2.      ΚΥΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3.      ΦΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4.      ΦΙΤΣΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ

4

 

Τ.Κ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

1.      ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 

2.      ΚΥΡΑΝΟΥΔΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ

3.      ΓΕΡΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ   

4.      ΤΣΙΜΠΡΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

5.      ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

6.      ΓΡΑΝΔΙΚΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ-

7.      ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ

8.      ΛΑΦΑΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

5

 

Τ. Κ ΠΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

1.      ΒΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- 

2.      ΟΤΣΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ-  

3.      ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

6

Τ.Κ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

 

1.      ΒΑΧΑΡΕΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

2.      ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

3.      ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-

4.      ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

5.      ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 

7

 

Τ.Κ ΜΟΥΣΘΕΝΗΣ

1.      ΣΕΧΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   

2.      ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

3.      ΚΑΡΑΣΤΟΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

8

 

Τ.Κ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

1.      ΚΥΡΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ-  

2.      ΜΠΟΣΜΠΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3.      ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

4.      ΓΙΑΜΑΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

5.      ΑΠΑΖΙΔΟΥ ΖΩΗ

6.      ΝΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

7.      ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

8.      ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-

9.      ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

10.  ΒΑΡΥΤΗ ΜΑΡΙΑ

11.  ΣΚΑΡΤΟΥΛΉΣ ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ

12.  ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

 

9

Τ. Κ ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΝΗΣ

1.      ΜΠΑΡΜΠΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-

2.      ΠΑΝΩΡΙΑ ΚΕΡΑΣΑ

3.      ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-

4.      ΒΑΛΚΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

5.      ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

6.      ΣΑΡΑΝΤΟΥΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

7.      ΠΑΠΑΖΑΡΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 

8.      ΜΑΓΚΑΦΙΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

9.      ΠΑΠΑΖΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

10.  ΔΟΥΡΤΜΕΣ ΝΙΚΟΣ

 

10

Τ.Κ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

1.      ΜΗΤΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-

2.      ΜΠΟΖΟΥΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-

3.      ΝΤΑΜΕΝ ΕΛΕΝΑ-

4.      ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ

 

11

Ι.Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

1.      Π.ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΑΤΑΣ

2.      Π. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΝΟΣ

3.      Π.ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΒΑΧΑΡΕΛΗΣ

 

12

Α.Τ ΠΑΓΓΑΙΟΥ

1.      ΚΕΥΣΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ –

2.      ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ-

3.      ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-

4.      ΣΟΥΤΖΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ-

5.      ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ-

6.      ΣΕΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ-

7.      ΣΙΔΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-

8.      ΞΟΥΛΟΓΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

9.      ΓΚΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-

10.  ΤΣΑΛΚΙΤΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

 

13

Τ.Κ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

1.      ΣΟΦΙΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-

2.      ΤΣΕΤΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-

3.      ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-

4.      ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-

5.      ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-

6.      ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

7.      ΡΑΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

14

ΔΗΣΥΝ ΠΑΓΓΑΙΟΥ

1.      ΘΕΡΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   

2.      ΘΕΡΙΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

3.      ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 

4.      ΔΗΜΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

5.      ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΚΟΣ  

6.      ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ

7.      ΔΟΥΡΤΜΕΣ ΝΙΚΟΣ

15

Τ.Κ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

1.      ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-

2.      ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ-

3.      ΚΟΤΣΟΥΜΟΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

4.      ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5.      ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16

Τ.Κ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

1.      ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ-

2.      ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-

3.      ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

4.      ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

5.      ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6.      ΠΑΡΣΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

17

Τ.Κ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

1.      ΓΑΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-

2.      ΔΙΓΙΕΝΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-

3.      ΣΟΥΛΤΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ

18

Τ.Κ ΝΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΤΣΑΣ

1.      ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΥΡΙΑΜ-

2.      ΚΟΤΣΕΛΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ-

3.      ΣΙΑΛΑΡΙΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-

4.      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-

5.      ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

19

Τ.Κ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

1.      ΚΟΥΒΑΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-

2.      ΓΑΙΤΑΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

3.      ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-

4.      ΝΤΕΡΕ ΣΑΠΦΩ

5.      ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ-

6.      ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

20

Τ.Κ ΓΑΛΗΨΟΥ

1.      ΚΩΣΤΟΥΔΗ ΣΑΒΒΑΤΩ-

2.      ΚΩΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

3.      ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4.      ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

5.      ΠΕΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

21

Τ.Κ ΟΦΡΥΝΙΟΥ

1.      ΚΟΥΛΑΞΙΖΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ-

2.      ΒΕΒΕΤΣΑΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ-

3.      ΜΑΡΤΙΝΗ ΑΝΝΑ

4.      ΚΑΦΕΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-

5.      ΚΑΜΜΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

6.      ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7.      ΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

22

ΠΑΡΑΛΙΑ ΟΦΡΥΝΙΟΥ

1.      ΘΕΡΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –

2.      ΘΕΡΙΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-

3.      ΚΟΥΛΑΞΙΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4.      ΔΕΜΕΝΕΓΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

5.      ΜΥΛΩΘΡΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ

6.      ΖΙΡΙΝΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

7.      ΜΕΛΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

8.      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

23

Τ.Κ ΚΑΡΥΑΝΗΣ

1.      ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ-

2.      ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΚΟΣ

 

24

Τ.Κ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

1.      ΚΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ-

2.      ΚΑΛΑΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

25

Τ.Κ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

       1.   ΔΗΜΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ

Μετάβαση στο περιεχόμενο