Συγκρότηση επιτροπής διαγωνισμού της μελέτης «Λιμενική και Περιβαλλοντική Μελέτη για την Προστασία και Αποκατάσταση της Παράκτιας Ζώνης Δυτικά του Αλιευτικού Καταφυγίου Κάριανης Δήμου Παγγαίου»

Η κλήρωση για την επιτροπή διαγωνισμού θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 18.06.2019 και ώρα 09:00 στο ηλεκτρονικό σύστημα κληρώσεων του Υπουργείου Υποδομών και Μεταφορών σύμφωνα με τις πρόνοιες της παρ. 10 του άρθρου 221 και της παρ. 6 του άρθρου 118 του Ν. 4412/2016

Η υπό ανάθεση Σύμβαση αποσκοπεί στην εκπόνηση των απαραίτητων μελετών (τεχνικών και περιβαλλοντικών) για την αντιμετώπιση της διάβρωσης στην περιοχή δυτικά του Αλιευτικού Καταφυγίου στην Παραλία της Κάριανης με ήπιες τεχνικές.

Η μελέτη έχει προϋπολογισμό 84.515,24 € με ΦΠΑ και θα εκτελεσθεί σύμφωνα με τον Ν.4412/2016.

Μετάβαση στο περιεχόμενο