Back Βρίσκεστε εδώ: Δήμος Παγγαίου - Επίσημος Διαδικτυακός Τόπος ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ Πρόσκληση Οικονομικής Επιτροπής 20.11.2014

Πρόσκληση Οικονομικής Επιτροπής 20.11.2014

ΓΡΑΦΕΙΟ: ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Ελευθερούπολη, 14/11/2014
Αριθμ. Πρωτ.  41049

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

ΠΡΟΣ:

Τα μέλη της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Παγγαίου

Σας προσκαλούμε να προσέλθετε στη συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής, στο Δημαρχείο στην Ελευθερούπολη, στις 20 Νοεμβρίου 2014, ημέρα Πέμπτη και ώρα 09.00π.μ. για να συζητήσουμε τα παρακάτω θέματα της ημερησίας διατάξεως:

Θέμα 1ο Έγκριση διάθεσης πιστώσεων σε βάρος διαφόρων κωδικών του προϋπολογισμού εξόδων οικ. έτους 2014 του Δ. Παγγαίου
Θέμα 2ο Περί έγκρισης του Πρακτικού ΙΙ του διαγωνισμού της υπηρεσίας με τίτλο «Προβολή και προώθηση των συγκριτικών πλεονεκτημάτων των περιοχών παρέμβασης του Άξονα 3 στον Δήμο Παγγαίου (συμπεριλαμβανομένων και αυτών του πρώην Δ. Πιερέων)»

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

Κατεβάστε το αρχείο της πρόσκλησης (.pdf)