Back Βρίσκεστε εδώ: Δήμος Παγγαίου - Επίσημος Διαδικτυακός Τόπος ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ ΠΡΟΣ ΑΚΡΟΛΙΘΟΣ Α.Β.Ε.Ε.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ ΠΡΟΣ ΑΚΡΟΛΙΘΟΣ Α.Β.Ε.Ε.

Akrolithos_company_thmb.jpg

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                                                                                  15/12/2021

ΦΡ.ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΙΔΗ 137Α

Τ.Κ. 64100

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑ

Τηλ. +30 25923 50009

Προς: ΑΚΡΟΛΙΘΟΣ Α.Β.Ε.Ε.

ΘΕΜΑ: Ευχαριστήρια επιστολή

Αξιότιμε κύριε, Χατζησάββα

Με την παρούσα επιστολή θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την ευγενική σας χειρονομία να συνεισφέρετε με τη Δωρεά σας στην ενίσχυση του εκπαιδευτικού έργου της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του Δήμου Παγγαίου.

Με την δωρεά σας αυτή αποδεικνύεται έμπρακτα, για ακόμη μια φορά, την κοινωφελή και ανθρωπιστική προσφορά και δράση σας καθώς και τη στήριξη στις δομές του Δήμου Παγγαίου και ιδιαίτερα στον ευαίσθητο τομέα της Παιδείας.

Αυτές οι πράξεις θεωρούμε ότι στις σημερινές εποχές θα πρέπει να αναδεικνύονται ώστε να γνωρίζουν όλοι ποιοι στηρίζουν με τις πράξεις τους το μέλλον της χώρας μας, που είναι τα παιδιά μας.

Συγχαρητήρια για ακόμη μια φορά και εγκάρδιες ευχαριστίες για το κοινωνικό σας έργο.

Καλές γιορτές και καλή και δημιουργική χρονιά

Ο Δήμαρχος Παγγαίου

Φίλιππος Αναστασιάδης