Back Βρίσκεστε εδώ: Δήμος Παγγαίου - Επίσημος Διαδικτυακός Τόπος ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ Δεν θα πραγματοποιηθεί δια ζώσης εκπαίδευση σε όλα τα σχολεία του Δήμου Παγγαίου και την Τρίτη 16 Φεβρουαρίου

Σύμφωναxioni sxoleia με απόφαση του Περιφερειάρχη Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης κ. Χρήστου Μέτιου,  δεν θα πραγματοποιηθεί δια ζώσης λειτουργία των σχολείων της Πρωτοβάθμιας και της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης καθώς και όλων των Παιδικών και Βρεφονηπιακών Σταθμών την Τρίτη 16 Φεβρουαρίου, λόγω των δυσμενών συνθηκών, σε όλους τους Δήμους της Περιφέρειας. Τα μαθήματα θα πραγματοποιηθούν με τηλεκπαίδευση.