ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ

ΛΑΒΑΜΕ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΜΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΑΣ:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε από τα βάθη της καρδιάς μας, όλους όσοι βοήθησαν στην προσπάθεια στήριξης του αγώνα που δίνουμε για την υγεία της μικρής μας Ιωάννας. Ευχαριστούμε όλους όσοι εργάστηκαν και υποστήριξαν τις δύο εκδηλώσεις που πραγματοποιήθηκαν, τον Δήμο Παγγαίου, την Ιερά Μητρόπολη Ελευθερουπόλεως, τους Πολιτιστικούς και Ανθρωπιστικούς Συλλόγους καθώς και τον κάθε εθελοντή ξεχωριστά. Επίσης οφείλουμε ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους όσους συνέβαλαν οικονομικά , από το υστέρημά τους, προκειμένου να μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε στα μεγάλα έξοδα που απαιτούνται για την μεταφορά, νοσηλεία και θεραπεία του παιδιού μας.

Για μας, εκτός από την πολύ σημαντική υλική στήριξη που λάβαμε, είναι ιδιαίτερα σημαντική  και η απεριόριστη ηθική στήριξη των συμπολιτών μας, που εισπράξαμε απλόχερα. Νιώσαμε να μας περιβάλει μια μεγάλη αγκαλιά, η οποία μας δίνει δύναμη να συνεχίσουμε τον αγώνα μας τόσο εμείς όσο και η μικρή Ιωάννα. Σας ευχαριστούμε όλες και όλους με ειλικρινή αγάπη και ευγνωμοσύνη .