Back Βρίσκεστε εδώ: Δήμος Παγγαίου - Επίσημος Διαδικτυακός Τόπος ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ Μήνυμα δημάρχου Παγγαίου για τις Πανελλαδικές Εξετάσεις

Μήνυμα δημάρχου Παγγαίου για τις Πανελλαδικές Εξετάσεις

"Εύχομαι από καρδιάς κάθε επιτυχία και καλή δύναμη σε όλους σας, μαθητές και μαθήτριες, που συμμετέχετε στις πανελλαδικές εξετάσεις. Η συγκεκριμένη δοκιμασία είναι η αφετηρία για να θέσετε νέους στόχους σε μια περίοδο που η κοινωνία μας ταλανίζεται από μια πολλαπλή κρίση. Στις οικογένειές σας που στηρίζουν τις προσπάθειες και τις επιλογές σας, εύχομαι δύναμη και υπομονή. Στην υπόλοιπη σχολική κοινότητα, διευθυντές Λυκείων, καθηγητές και συλλόγους γονέων και κηδεμόνων εύχομαι από καρδιάς καλή συνέχεια στο σπουδαίο τους έργο, με συνέπεια και επαγγελματισμό''.

Ο Δήμαρχος Παγγαίου

Φίλιππος Αναστασιάδης