Back Βρίσκεστε εδώ: Δήμος Παγγαίου - Επίσημος Διαδικτυακός Τόπος ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για Σύναψη Σύμβασης Έργου για ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ στα Κέντρα Δια Βίου Μάθησης

inedivim

Το Ίδρυμα Νεολαίας και Δια Βίου Μάθησης, Ι.ΝΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ. στο πλαίσιο των Πράξεων «Κέντρα Διά Βίου Μάθησης – Προγράμματα Εθνικής Εμβέλειας και Προγράμματα Τοπικής Εμβέλειας» ΑΠ7 και «Κέντρα Διά Βίου Μάθησης – Προγράμματα Εθνικής Εμβέλειας και Προγράμματα Τοπικής Εμβέλειας» ΑΠ8, που υλοποιούνται μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση» με τη συγχρηματοδότηση της Ευρωπαϊκής Ένωσης (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο – Ε.Κ.Τ.) και εθνικών πόρων και σύμφωνα με την υπ΄αριθμ.2059/98/24.06.14 απόφαση του Δ.Σ. ΙΝΕΔΙΒΙΜ (ΑΔΑ: ΒΘΦΤ46ΨΖΣΠ-ΥΦΒ) απευθύνει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για σύναψη σύμβασης έργου για ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ στα Κέντρα Δια Βίου Μάθησης.

Προθεσμία Υποβολής Ηλεκτρονικών Αιτήσεων :17/07/2014 (ώρα 18:00) – 01/08/2014 (ώρα 15:00)

Ηλεκτρονική Διεύθυνση υποβολής αιτήσεων: http://applications.inedivim.gr

Κατεβάστε την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος από εδώ (.pdf)

espa epedvm