Back Βρίσκεστε εδώ: Δήμος Παγγαίου - Επίσημος Διαδικτυακός Τόπος ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ Ονομαστική εορτή δημάρχου Παγγαίου, Φίλιππου Αναστασιάδη

Ονομαστική εορτή δημάρχου Παγγαίου, Φίλιππου Αναστασιάδη

Πλήθος κόσμου δέχθηκε, σήμερα το πρωί στο γραφείο του, ο δήμαρχος Παγγαίου, Φίλιππος Αναστασιάδης, προκειμένου να του ευχηθεί για την ονομαστική του εορτή.

Πολίτες, συνεργάτες, εκπρόσωποι των Ενόπλων Δυνάμεων και των Σωμάτων Ασφαλείας, φορείς του Νομού, υπάλληλοι, συγγενείς, φίλοι, αλλά και μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου και τοπικοί σύμβουλοι έφταναν από νωρίς το πρωί στο γραφείο του κ. Αναστασιάδη, ενώ τις ευχές τους εξέφρασαν ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Ελευθερουπόλεως κ.Χρυσόστομος, καθώς και εκπρόσωποι του Κλήρου .

Ο κ. Αναστασιάδης, ευχαρίστησε όλους όσοι τον τίμησαν με την παρουσία τους καθώς και για την εμπιστοσύνη που δείχνουν στο πρόσωπό του.